Yukarı

Bisiklet yardımıyla 50 kilo zayıflayan İzmirli doktor Ümit Yavuz, evde sağlık hizmetini hastanenin kendisine tahsis ettiği "iki teker" üzerinde yürütüyor.

Bazı kişiler için zayıflama düşüncesi imkânsız hatta korkutucu olabiliyor. Kişi zayıflama

Eğer tatlı yemek istiyorsanız önemli olan zamanını, dozunu ayarlamanız ve yediğiniz

trava kullanmak öyle bir tutkudur ki; "Bisikletli

Bisiklet Terimleri Bisiklete özel pekçok terim vardır.

ütün hazırlıklar tamamdı. Cuma akşamı olmuştu bile,

20 Aralık 1948’de Japonya’nın Kokura Velodromu’nda ilk

Avrupa'nın en eski bisiklet yarışlarından biri olan Tour of Flanders her yıl bahar mevsiminin gelmesiyle Nisan ayında Belçika'da düzenlenirken, bu sene koronavirüs salgını nedeniyle sanal ortama taşındı.

Triatlon dünyasının merakla beklediği sanal yarış serisi olan Ironman VR (Sanal Yarış) serisi bu akşam Türkiye saati ile 21’ de başlıyor. Dünyanın en tanınmış orta ve uzun mesafe triatlon yarış markası olan Ironman, geçtiğimiz Mart ayının ortasında duyurmuş olduğu Virtual Race (Sanal Yarış) serisinin ilk yarışı, 3 Nisan Cuma günü Ironman VC

Londra'da Kardiyolog olan Balrik Kailey, evinin önünden bisikleti çalınınca twiter hesabından "Bisikletinin hırsızlar tarafından çalındığını yeni veya ikinci el bir bisiklet almak istediğini, Ulusal Sağlık Servisi görevlilerine fiyat indirimi yapan bir bisiklet evi aradığını" sordu. Kailey'in Twitter'ı yoğun ilgi gördü.

Almanya merkezli otomobil devi BMW, daha çok piyasaya sürdüğü yeni otomobil modelleriyle gündem oluyor. Ancak bu kez sektörün biraz daha dışına çıkan şirket, İtalya'nın en büyük bisiklet üreticilerinden biri olan "3T" ile ortak olarak geliştirdiği bir bisiklet modeli ile karşımıza çıktı. "Exploro" olarak isimlendirilen bu geleneksel bisiklet, pek çok dikkat çekici özelliğe

Yükleniyor