Yukarı

Yüksek sıcaklık ve nem, vücudumuzda termal bir stres oluşturur. Bu stresin egzersiz performansının azalmasına neden olabileceği bilinmektedir. Egzersiz yapan kaslar ısı üretir. Yüksek nem ve sıcaklık bu ısının vücuttan uzaklaştırılmasına engel olur. Bu nedenle vücut ısısı artar, hipertermi denilen klinik durum oluşabilir. Hipertermi, kasların güç üretimi, aerobik performansı azaltabilir. Ayrıca yüksek sıcakta

Bağışıklık sistemi, mikroplarla savaşabilmemiz için gerekli olan bir sistemdir. Bu sistem

Sağlıklı atıştırmalıklar hazırlamak artık çok kolay. Bu sayımızda fit çikolata ve

Bisiklet Terimleri Bisiklete özel pekçok terim vardır.

Yeni bisiklet sürmeye başlayanlar önceleri küçücük yokuşlarda

isiklette 11 ayın sultanı Temmuz ayı

Peter Sagan bugün gerçekleşen Giro d'Italia 10. etabında ilk kez Giro'da yarış kazanmış oldu. Yarış anından görüntüler ve yarış sonrası röportajlar sizlerle..

Tour de France 2020'nin 15. etabın önemli anlarında POGACAR Tade ve ROGLIC Primož kıyasıya mücadelesini izliyoruz.

Giyilebilir teknolojilerde uzmanlaşmış bir şirket olan Garmin, resmi internet sitesinden yaptığı duyuruyla yaşadıkları siber saldırının bazı servisleri çalışamaz hale getirdiğini söyledi. 23 Temmuz tarihinden itibaren şirketin çağrı merkezi ve e-posta servisi kullanılamaz durumda.

30 Ağustos tarihinde GranfondoBursa ile heyecan kaldığı yerden başlayacak. Bisikletseverler olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda çifte coşku yaşayacağız. Yeni sezonun ilk yarışına Bursa’nın tarihi güzellikleri ev sahipliği yapacak. ‘Zaferi yüreğinde gücü pedalında hisset’ diyerek 30 Ağustos'ta Granfondo Bursa'da buluşuyoruz.

Yükleniyor