[qodef_dropcaps type=”small” color=”#000000″ background_color=””]H[/qodef_dropcaps]avalar ısındı mı, ısınacak mı, acaba ısınmış olabilir mi derken, papatyaların her yeri süslediği, ağaçlardaki beyaz çiçeklerin göz kamaştırdığı Mart ayına girmiş bulunmaktayız. Yine de siz havalara aldanmayın, Mart ayının ufak sürprizleri her zaman olabiliyor. Mart ayının sürprizi derken, biliyorsunuz Bike Pedia’da sürprizler hiç bitmiyor. 2020 yılı itibariyle olduğu gibi, bu ay da 1 adet Bisan marka bisiklet hediye edeceğiz. Tabi öncelikle sizler için hazırlamış olduğumuz bu keyifli sayıyı okumalısınız. Her geçen gün bulmacaya ilgi gittikçe artıyor ve kazananlar da bisikletlerine kavuşuyor. Mart sayısını okurken, dikkatli okumaya özen gösterin. Çünkü bisikletli gezgin Pınar, bu ay belki de, Bisan marka bir bisikleti size kazandırabilir. İpuçlarını toplayın, bulmacayı bulun ve cevabı ise [email protected] adresine gönderin. İşte bu kadar kolay.

Yine bu ayki sayımızda, sizin için seçmiş olduğumuz birbirinden güzel bisiklet modellerini inceledik. Biraz teknik konulara girdik ve yine her zaman olduğu gibi, sizin derginiz olan Bike Pedia’da size yer verdik. Keyifle okuyacağınız, kendinizi bulacağınız söyleşiler sizleri bekliyor.

Mart ayı her bisikletçinin heyecanlandığı ay diyebiliriz değil mi? Hem bahar klasiklerini seyredebilir, hem de bir taraftan bisikletinizle zaman geçirebilecek fırsatlar yaratabilirsiniz. Ancak bu yıl işler biraz ters gidiyor sanırım. İlk kez Çin’de görülen Covid-19 (corona virüs) tüm dünyaya hızla yayılmaya devam ediyor. Özellikle de İtalya’da etkisini giderek arttırırken, Giro d’Italia’nın ertelenmesi dedikoduları yayılmaya başladı bile. Umarız en kısa zamanda çözüm bulunur ve bizleri ekran başına kitleyecek bu muhteşem görsel şölenden mahrum kalmayız. Biz bisikletçiyiz, bize bişey olmaz demeyin, siz değerli okuyucularımız da, kalabalık ortamlarda bulunduktan sonra ya da toplu ulaşımı kullandıktan sonra, ellerinizi 30 saniye boyunca yıkayarak, dezenfekte etmeyi unutmayınız. Şimdi gündemi bir kenara bırakıp, Bike Pedia Mart sayısının keyfini yaşayın.

Siz mart sayısını okurken, dolu dolu geçecek Mart ayında, sizler için inanılmaz bir Nisan sayısını hazırlıyor olacağız. Keyifli okumalar…

Mustafa Kemal KARA
Genel Yayın Yönetmeni

MART SAYISINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN KAPAK FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ

Mobil telefonunuzda görüntüleme de sorun yaşıyorsanız,PDF dosyasını telefonunuza indirebilirsiniz.

MART 2020 PDF DOSYASINI İNDİR