Bu sayımızda yine sizler için deneyimleyip yazma ihtiyacı duyduğumuz bir çantadan bahsedeceğiz. İzmir’li üretici Semçanta’nın ürün kataloğunda olan bu çanta ister günlük kullanımlarınız isterseniz de uzun mesafe kullanımlarınız açısından çok elverişli. 

23 litre kapasitesi olan bu çanta hiç de azımsanmayacak bir hacme sahip. Dıştan bakıldığında küçük gibi görünen çantanın yanlarındaki fermuarların açılması ve içe bükülmüş kısmın dışarıya çıkmasıyla hacmi genişliyor. Bu da uzun mesafelerde yanınıza daha çok eşya alabilme imkanı sağlıyor. Yine dışa çıkan kısmı katlayıp fermurlarını kapattıktan sonra günlük kullanımınıza uygun hale getirebilirsiniz.

Heybeyi bagaj demiri üzerine, cırtları sayesinde rahatlıkla takıp sökebiliyorsunuz. Mesala bankaya veya alışveriş yapacağınız bir yere gireceksiniz bisikletinizi bir yere kitlediniz çantanızda önemli eşyalarınız var ve hepsini elinize almak istemiyorsunuz o zaman çantayı bagaj demiri üzerinden cırtlarını hemen açarak kurtarır ve gideceğiniz yere çantayı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Böylelikle çanta size hem bisiklet üstünde hem de elde rahat taşıma imkanı sağlıyor.

Ürünün Semçanta’nın sitesindeki satış fiyatı 230 TL dir. Çantaya deneylerimize dayanarak performans açısından da baktığımızda fiyatının uygun olduğunu da söyleyebiliriz.

6 renk seçeneği olan bu çantanın, bisikletinizin rengine uygun olanını seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yeni sayımızda görüşmek üzere…