Lady (kadın) tasarımı ile öne çıkan Bisan’ın yeni şehir bisikleti Bisan CTX 6300 incelemesi ile karşınızdayız. Bu bisikletin özelliği konfora yönelik aksesuarlar ile donatılmış olması. Şehir kullanımında ihtiyacınız olacak çamurluk, ön ve arka ışık, arka bagaj ve ön sepet bisiklet ile birlikte geliyor. Bu sayede bisikleti aldığınızda fazladan para verip aksesuar satın almanız gerekmiyor.

Şimdi de bisikletin teknik donanımına değinelim. Aktarma sistemi 3×9 Shimano sisteminden oluşturulmuş. Shimano’nun en düşük seviyede bile görevini layığı ile yerine getirebilen parçaları ünlüdür. Bu bisiklette de Tourney ve Altus donanım karma olarak kullanılmış. Frenler Shimano MT 200 tercih edilmiş. Hidrolik yağlı disk fren sistemi ile yağmur çamurdan etkilenmeden kusursuz yavaşlama gerçekleştirebiliyorsunuz. Önde amortisörlü bir maşa tercih edilmiş. Bu sayede şehir içindeki çukurlu ve bozuk yollarda daha dengeli bir sürüş gerçekleştireceksiniz. Tekerleklerin 28×1.75 ebadında seçilmiş olması sayesinde mazgallar ile problem yaşamanızı engelleyecek. Konfora katkı sağlayan bir diğer detay ise yaylı sele. Dik oturuş pozisyonuna sahip bu bisiklette kadrodan gelecek titreşimler seleden size iletilmeyecek ve uzun süreli sürüşlerde yorulmayacaksınız. Tüm bu unsurlar birleştiğinde kusursuz bir sürüş sizi bekliyor.

Bisan stil konusunda da güzel bir bisiklete imza atmış. Altı farklı renk seçeneği sunulmuş olması ve kahverengi detaylar klas bir duruş sergiliyor. Bisan CTX 6300 ile tarzınızı konuşturacaksınız. Öndeki sepetin çıkarılabilir oluşu ve taşımak için kola sahip olması çarşı alışverişinizde büyük artı puan anlamına geliyor. Tüm bunlara 2450tl’lik fiyat etiketi ile sahip olabiliyorsunuz. Bisan diğer modellerinde olduğu gibi CTX 6300 ile de iyi bir bisiklet ortaya koymuş.