Antalya’da düzenlenen uluslararası bisiklet yarışlarında heyecan dorukta! Grand Prix Antalya’nın ardından gözler 3 Şubat’taki Grand Prix Apollon Temple yarışına çevrildi.

27-28 Ocak tarihlerinde gerçekleşen Grand Prix Antalya UCI 1.2 kategorisindeydi. Nefes kesen yarışta, 75 sporcu start aldı. 60 sporcu yarışı tamamlayarak bu rekabetin bir parçası oldular.

Çin’den gelen CHINA GLORY CONTINENTAL TEAM takımından Ma Binyan, Grand Prix Antalya yarışını kazandı. Beykoz Belediye Spor takımından Natnael Berhane ikinci sırayı alırken, Almaty Astana Motors takımından Ruslan Aliyev üçüncülüğü elde etti.


Bu mücadele dolu yarışın ardından, bir sonraki heyecanı beklemeye koyuldular. 3 Şubat tarihinde Manavgat’ta gerçekleşecek olan Grand Prix Apollon Temple yarışı, 82 sporcunun start alması bekleniyor. Manavgat’ın eşsiz doğası içinde düzenlenecek bu yarış, bisiklet dünyasının dikkatini çekmeye hazırlanıyor.

Grand Prix Apollon Temple, katılımcı sayısındaki artış ve uluslararası takımların rekabeti ile birlikte unutulmaz anlara sahne olacak gibi görünüyor. Ülkemizdeki takımlarında yer alacağı yarış, sezon öncesi güzel bir deneyim olacak.

Ülkemizdeki bisiklet turizmi içinde önem arz eden Grand Prix Apollon Temple yarışı 3 Şubat’ta Antalya Manavgat da başlayacak. Türkiye’nin muhteşem manzarası ve rekabet dolu parkur, bu etkinliği unutulmaz kılacak gibi görünüyor.