Yukarı

Çoğu insan için, alışkanlıklarından kurtulmak birazcık zordur. Piyasada kendini kanıtlamış bir markaya alternatif olarak çözüm sunuyorsanız, sizi farklı kılan bir şeyler sunmalısınız. Wahoo dünyanın en çok bilinen aerodinami uzmanlarından Dimitris Katsanis ile çalışarak yüksek performansa sahip bir yol bilgisayarı üretti.

osyal sürüşler düzenleyen küçük bir grupken, 2016 yılında yarışlara katılmaya başladılar ve elde ettikleri başarılarla hızla büyümeye devam ettiler, ediyorlar. Peloton İstanbul Bisiklet Kulübü Dernek başkanı Tufan Sağnak ile derneğin kuruluşu, büyüme süreci,  geçmiş ve gelecek etkinlikler üzerine keyifli bir

erhabalar, ben Cem Fidan. 24 yaşındayım, İzmirliyim. Yaklaşık 3 yıldır yol bisikleti kullanıcısıyım. Ege üniversitesi Rafineri ve Petrokimya bölümü mezunuyum. ■ Kaç yıldır bisiklet kullanıyorsun? Yaklaşık 15 yıldır bisiklet kullanıyorum. Fakat, 3 yıldır yol bisikleti kullanıyorum. İlk bir yıl gezi amaçlı

İsmim Esra Nur Gökcek. Milli sporcuyum, triatlon sporu ile uğraşıyorum. 23 yaşındayım. Bugün triatlon ve genellikle bisiklet sporu üzerine konuşacağım. Şimdiden keyifli dinlemeler.

Bugüne kadar hep bisikletin açılarına ve duruşuna göre poziyon değiştirdik değil mi? Gidon alçaksa kolumuzun ağrısına katlandık, bel ağrısından öldük öldük dirildik ama yılmadan devam ettik. Hatta aylarca sele ağrısı çektik.