Yukarı

Gökçe: "Kalabalıklaşan kentlerde e-bisiklet ve e-scooter kullanımı gibi akıllı kent uygulamalarında belediyeler olarak öncü rol üstlenmeliyiz."

BORA-hangshore takımında yeni sezonda 5 yeni bisikletçi katıldı.

Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, 3 yılda 48 yıllık hizmet yaptıklarını söyledi.

İzmir’in Karabağlar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, bisiklet sürücüsü 20 yaşındaki genç, kamyon tekerlerinin arasında sıkışarak hayatını kaybetti.

Antalya Büyükşehir Belediyesinin şehir içi ulaşım ağına entegre ettiği Akıllı Bisiklet Sistemi (ANTBİS) şehirde hem ucuz hem kolay hem de sağlıklı yaşama ile vatandaşların hizmet sunuyor.

Gaziemir Double Tree Hilton’da 2-4 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen Cycleurope bayi lansmanında 2020 model Peugeot ve İtalyan Bianchi bisikletleri bayilere sunuldu.

Bisan CEO’su Ali Orçun Bal yaptığı sunumda, Bisan olarak 2019’da gerçekleştirilen ve 2020’de gerçekleştirilecek hedeflerini bayilere bu yıl ve gelecek yıl hakkındaki gelişmeleri anlattı.

Merhaba. Ben Cem Kürkçü. Özel bir şirkette kaptan pilot olarak çalışıyorum ve VeloKSK kurucularından birisiyim. Evliyim bir çocuğum var. Her zaman söylüyorum arkadaşlarımızla birlikte olmaktan son derece mutluyum ayrıca bize bu fırsatı verdiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum.

Yükleniyor