Aralık 2020

Sanırım bundan yıllar yıllar sonra anlatılacak sıra dışı bir yıl yaşamış olduk. Şu anda bu kelimeleri yazarken bile 2020 yılı bitmeden sıra dışı bir şeyler daha olabileceği kanısındayız. Gerçekten o kadar kötü bir yıl diyebiliriz. 

Pandemi nedeniyle sıklıkla koronavirüs konuşur olduğumuz bir yıl geçirmiş olduk. Yılın ikinci yarısında ülkemizde sınırlı sayıda ve yoğun önlemler altında yapılan organizasyonların dışında hatırlayabildiğimiz pek bir şey yok. Bu olağan dışı yılda tüm dünyada en çok izlenen bisiklet yarışı Tour de France’ta olağan dışı şeylerin yaşanmasına tanıklık ettik. 

Sanırım en çok sevindiğimiz konu ise sosyal hayatımız kısıtlanmış olsa da tüm dünyada bisiklet satışlarının karşılanamaz noktasına gelmesiydi. Bu durumdan ülkemiz de nasibini aldı. Belki üretici firmalar tedarik sorunu yaşamamış olsaydı ülkemizdeki rakamlar daha da yukarılara çıkabilirdi. Tabi en büyük dileğimiz bu süreçte alınan bisikletlerin kullanılmayan bir bisiklet olmamasıdır. 

İyisi kötüsüyle 2020 yılının bitişi tüm dünyaya tüm bisiklet severlere yeni bir yılı, yeni hedefleri, yeni umutları ve en önemlisi sağlık getirmesini temenni ediyoruz. 

Eğer hazırsanız Aralık sayısı için sayfaları çevirmeye başlayabilirsiniz. Yine dopdolu bir sayı sizleri bekliyor. 2021 model bisiklet incelemeleri, çok özel söyleşiler, 2020’de kazanılmış zaferler Bike Pedia Aralık sayısında. 

Keyifli okumalar, bisikletli günler…

Mustafa Kemal Kara

[3d-flip-book mode=”link-lightbox” urlparam=”fb3d-page” pdf=”https://bikepedia.com.tr/2020/bikepedia_aralik.pdf” lightbox=”dark”][/3d-flip-book]

ARALIK 2020 SAYISINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN KAPAK FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ

Mobil telefonunuzda görüntüleme de sorun yaşıyorsanız,PDF dosyasını telefonunuza indirebilirsiniz.

ARALIK 2020 PDF DOSYASINI İNDİR

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Git